Diablo 2 Lord Of Destruction

Chyba każdy, kto choć troszkę lubi gry komputerowe, zna tytuł Diablo. Jest to gra ponadczasowa i nieśmiertelna. Jeśli więc chociaż raz miałeś z nią styczność i nie przypadła Ci ona do gustu, możesz śmiało ominąć ten artykuł.

Gry komputerowe Diablo to klasyka gatunku RPG. Akcja drugiej części traktuje o powrocie Diablo na ziemię, gdzie ponownie chce siać strach i spustoszenie z pomocą swoich braci Baala i Mefisto, a także hord piekielnych potworów. Grając w Diablo 2 Lord Of Destruction, możemy spokojnie zarezerwować długie godziny na rozgrywkę. Gra ta niesamowicie wciąga i chyba nie ma drugiego tytułu, który byłby tak samo znany pośród graczy. W porównaniu z pierwszą częścią, sporo w Diablo 2 Lord Of Destruction się zmieniło. Mamy teraz do wyboru aż 7 rodzajów bohaterów: Paladyna, Barbarzyńcę, Nekromantę, Czarodziejkę, Amazonkę, Zabójczynię i Druida. Każda z postaci posiada unikalne zdolności i preferuje inny styl walki. Ogromną zaletą gry Diablo 2 Lord Of Destruction jest jej niepowtarzalność. Każdy bohater rozwijany jest indywidualnie i to od gracza zależy, jaki będzie jego profil. Podobnie rzecz ma się z mapami. Są one generowane przy każdym uruchomieniu gry, dzięki czemu mapy nigdy nie wyglądają tak samo. Bardzo urozmaica to rozgrywkę i sprawia, że do tej gry można wracać tysiące razy. Kolejnym urozmaiceniem jest podział gry na akty. Diablo 2 Lord Of Destruction posiada ich aż 5. Z racji zmieniającej się scenerii na pewno nie popadniemy w monotonię. Zmieniają się także rodzaje potworów oraz rodzaje broni, co także bardzo pozytywnie wpływa na ogólne wrażenia z niezapomnianej przygody, którą niewątpliwie jest styczność z tą grą.

Podsumowując, gry komputerowe ze stajni Blizzard zawsze stają się bestsellerem. Nie inaczej ma się rzecz z tytułem Diablo 2 Lord Of Destruction, który sprawi, że przez długi czas nie będziemy chcieli wstać od komputera.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.