Kierownice idealne

Jeśli jesteś zapalonym graczem i wydasz ostatnie grosze na gadżety związane z komputerowymi rozgrywkami, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Od dzisiaj staniesz się niepokonany na wszystkich torach wyścigowych, a zagwarantują Ci to kierownice do gier znanej i cenionej firmy Logitech.

Jednym z najlepszych produktów firmy są kierownice do gier Logitech G25 Racing Wheel. Doczekały się one już wielu pochwał ze strony redakcji najbardziej poczytnych magazynów komputerowych. I nie ma się czemu dziwić. Bo Logitech G25 Racing Wheel jest produktem wręcz idealnym. Kierownica obraca się o pełne 900 stopni, czyli jest to 2, 5 pełnego obrotu od blokady do blokady. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na użytek standardowych gier przełączyć się w tryb 200 stopni. Dzięki siłowemu sprzężeniu zwrotnemu (czyli płynnej i precyzyjnej oraz mocnej technologii force feedback) poczujemy każdy centymetr drogi, a przy tym uzyskamy maksimum kontroli. Na uwagę zasługuje także fakt, że Logitech G25 Racing Wheel to jedyna kierownica posiadająca 6-cio pozycyjną dźwignię zmiany biegów. Oczywiście zmieniając biegi – tak jak w normalnym samochodzie – musimy wciskać pedał sprzęgła, który także znajdziemy w zestawie. Jeśli jednak chcemy bardzo szybko zmieniać biegi, możemy skorzystać z łopatek umieszczonych przy kierownicy, i poczuć się jak kierowca F1 lub szybkiego samochodu WRC. Dla wygody gracza, koło kierownicy Logitech G25 Racing Wheel obszyto prawdziwą skóra. Dzięki temu ręce pewniej trzymają się kółka. Ważne jest także to, że kierownicę tę możemy podłączyć nie tylko do stacjonarnego komputera za pomocą interfejsu USB, ale także do PlayStation 1, 2 oraz 3.

Firma Logitech, wypuszczając na rynek prezentowane kierownice do gier, bardzo wysoko podniosła poprzeczkę swoim konkurentom. Nie dość, że urządzenie to świetnie wygląda (prawdziwa skóra i metal naprawdę robią wrażenie), to jeszcze sprawia, że kierowca czuje każdy zakręt czy wybój. Warto to przeżyć.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.