Konsola Sony? Tylko PSP

Nie wyobrażasz sobie życia bez swojej konsoli? Pozwala ci ona przetrwać długie chwile spędzone w pracy, szkole lub w ulicznym korku? W takim razie mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Konsole do gier doczekały się następnej generacji. Sprawdź.

Konsola Playstation Portable

Firma Sony zwykła już zaskakiwać nas nietuzinkowymi rozwiązaniami i innowacyjnością. Nie inaczej jest w przypadku przenośnej konsoli Sony PSP-3000. Dawniej ceniona była ona za niesamowity wyświetlacz, doskonałe wrażenia z gier, długi czas pracy akumulatorów i ergonomiczny kształt. W najnowszej generacji do wszystkich tych zalet doszły jeszcze inne. Ekran konsoli Sony PSP-3000 jest teraz w stanie odtworzyć dużo szerszą gamę kolorów, przy oferowanej dużo wyższej rozdzielczości. Dodatkowo zastosowano w nim technologię antyodblaskową, która umożliwi wyśmienitą zabawę w świetle słońca lub przy mocnym oświetleniu w pomieszczeniach. Najważniejszą jednak zaletą jest to, że konsole do gier Sony PSP-300 wyposażono w miniaturową bezprzewodową kartę sieciową oraz wbudowany mikrofon. Również dzięki specjalnie zaprojektowanej, zewnętrznej kamerze internetowej będziemy mogli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi z dowolnego miejsca na ziemi.

Przede wszystkim konsole do gier Sony to urządzenie przeznaczone do gier. Z drugiej strony coraz mocniej przypomina ono telefon komórkowy. Już teraz spełniają one część jego funkcji. Kto wie co przyniesie przyszłość?

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.