Monitory LCD marki LG

Monitory LCD są już od dawna na naszym rynku, jednak teraz stają się coraz popularniejsze i z powodzeniem zastępują te starsze i zajmujące więcej miejsca monitory. Wśród wielu producentów tych nowoczesnych urządzeń, na chwilę uwagi zasługuje firma LG i jej produkt LG W1942T-SF.

Monitor LG W1942T-SF to wspaniałe urządzenia dla naszej platformy PC. Monitor ten należy do jednych z lżejszych modeli (jego waga wynosi zaledwie 4 kg), przez co bez problemu zawiesimy go na ścianie. Kontrast dynamiczny na poziomie 8000:1 oraz jasność 300 cd/m2 sprawiają, że prezentowane monitory gwarantują doskonałą jakość obrazu. Oczywiście ogromne znaczenie odgrywa też tutaj przekątna ekranu 19 cali czy format obrazu 16:9 o nominalnej rozdzielczości 1440×900. Kąt widzenia wynosi 178 stopni, dzięki czemu możemy usiąść w dowolnym miejscu przed monitorem i na pewno nie pogorszy to naszego odbioru. Jedynym zastrzeżeniem wobec modelu LG W1942T-SF może być fakt, że posiada od jedynie gniazdo D-Sub.

Prezentowane monitory LG z pewnością mogą nas zachwycić, ponieważ oprócz ładnego wyglądu, mogą pochwalić się tez wysoką jakością. Firma LG słynie przecież ze swej niezawodności.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.