Wyścigowe gry komputerowe

Gry komputerowe to coraz powszechniejsza rozrywka zarówno wśród młodzieży, jak i osób starszych. Bo kto z nas nie marzy na przykład o przejażdżce najnowszym modelem Mercedesa, BMW czy Audi? Dzięki grom komputerowym możemy zrealizować takie marzenia, i to za niewielkie pieniądze. Jednymi z najpopularniejszych tytułów, jeżeli chodzi o gry komputerowe wyścigowe, są Juiced 2 Hot Import Nights oraz Need For Speed Prostreet. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej tym produkcjom.

Pierwszy z tytułów – Juiced 2 Hot Import Nights – stworzony został przez firmę THQ. Dziewięćdziesiąt w pełni licencjonowanych samochodów, sześćset dodatkowych części samochodowych oraz możliwość dowolnego tubingu mówią same za siebie. Nawet po kilkunastu godzinach nieustannej gry w Juiced 2 Hot Import Nights nie chce się odchodzić od monitora. Fantastyczna ścieżka dźwiękowa, rewelacyjna grafika i doskonale odwzorowana fizyka jazdy sprawiają, że Juiced 2 Hot Import Nights to jedna z najlepszych wyścigowych gier komputerowych sprzedawanych na rynku. Firma THQ wprowadziła również innowacyjny system Driver DNA, który sprawdza styl jazdy poszczególnych kierowców, a następnie generuje odpowiednie wyniki i prezentuje je. Co do wymagań sprzętowych, to nie są one zbyt niskie, lecz każdy w miarę nowoczesny komputer powinien sobie poradzić z tą grą. Procesor 3,0 GHz, 2 gigabajty pamięci RAM oraz karta graficzna 128MB z obsługą DirectX 9.0C pozwalają na w miarę komfortową grę. Świetne gry komputerowe produkuje też firma Electronic Arts. Przykładem niech będzie legendarna już gra Need For Speed Prostreet. Jak zawsze w przypadku produktów EA, wszystko jest idealnie odwzorowane, z dbałością o każdy detal. Dziesiątki dostępnych samochodów, tras i trybów gry sprawiają, że dzięki Need For Speed Prostreet nie prześpimy niejednej nocy. Grafika jak zawsze doskonała, jakość symulacji na najwyższym poziomie, a wszystko po to, by gracz mógł się poczuć jak podczas prawdziwego nielegalnego wyścigu. Co do wymagań sprzętowych gry Need For Speed Prostreet, to są one podobne jak w przypadku Juiced 2 Hot Import Nights.

Podsumowując, obydwie prezentowane gry komputerowe to świetne produkcje, zasługujące na uznanie wśród grona wytrawnych graczy. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.